Zarzadzanie przedsiebiorstwem sciaga

Program comarch xl stanowi wówczas rozbudowany system klasy ERP wspomagający i usprawniający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest realizowane w rożnych wielkościach firmach, poczynając od najmłodszych, kilkuosobowych do szerokich firm posiadających znacznie oddziałów na pełnym świecie.

Główne zalety oprogramowania tej marki są ważne w innych dziedzinach zarządzania przedsiębiorstwa: - obsługa i rozliczenia księgowe, - ziemia oraz zarządzanie stanem magazynowym, - obieg krajowy i zewnętrzny dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż oraz kierowanie relacjami z mężczyzną końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl wyróżniam się bardzo rozbudowanymi ofertami i ma budowę modułową. Zapewniam to pełne możliwości budowania rozwiązania dobranego do pewnych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w obręby, które logicznie łączą funkcjonalności, które współdziałają ze sobą. System firmy comarch jest dopasowywany do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest wnikliwą analizą wszystkich procesów a ponadto potrzeb danej działalności. Dzięki temu podejście kupi na osiągnięcie dużej wydajności w towarzystwu. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję również system w kształtu SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa to w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest zbyt pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten system dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u mężczyzny końcowego. Nie tworzy konieczności inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi i zachowania oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Kupią one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą stać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców jak i zamienniki. Mienie różnych wersji technologicznych idzie na dostosowanie oferty biura do odbiorcy zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest uzyskiwany w ponad 5000 biur w pełnej Polsce. Największe branże obsługiwane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, elektroniczna i automatyka. Najwięksi klienci to: - Kupiec - VOX składy budowlane