Youtube program ksiegowy optima

System erp to inaczej planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Wykorzystując systemy komputerowe wspomaga wszystkie szczeble zarządzania przedsiębiorstwem. Systemy ERP są następcą systemów MRP II. Erp kwalifikują się na modułowe i zintegrowane. Ważnym elementem poszczególnych modułów jest zgodna baza danych. Moduły te dotyczą następujących obszarów: magazynowanie, planowanie produkcji, księgowość, zaopatrzenie, sprzedaż, płace, kadry, śledzenie realizowanych dostaw. Planem pomagającym w oparciu o sposób erp jest Optima. W niezwykły sposób buduje ze sobą poszczególne procesy funkcjonujące w nazwie. Moduły widoczne są w postępujących kategoriach:

– Optima Handel pozwala działowi logistyki na używanie z zgodzie z poziomu działu magazynu (kartoteki, stan magazynu, dostępna powierzchnia) i działu produkcyjnego śledząc zapotrzebowanie materiałowe. Idzie na zarządzanie magazynem i wydawanie dokumentów handlowych i magazynowych jak przyjęcia zewnętrzne, wewnętrzne. W szybki sposób umożliwia inwentaryzację dostępnych towarów,
– Optima Płace oraz Kadry Plus wykorzystywane jest umiarkowanym i niewielkim firmom, dzięki regularnym aktualizacjom prawnym, zezwala na zachowanie dokumentów razem z ważnymi ustawami. Moduł umożliwia generowanie licznych dokumentów, jak zestawienia urlopowe, ewidencje, wykresy, umowy i zapisy do umów. Pozwala dokonywać korekty do list płacowych, rozliczać wszelkie rodzaje umów cywilno prawnych i sporządzanie informacji dla PFRON,
– ERP Optima moduł Biuro Rachunkowe przeznaczone jest kobietom prowadzącym biura rachunkowe. Oprogramowanie przyczynia się do uproszczenia prac biur rachunkowych, doradców podatkowych. Moduł rachunkowy jest w szerocy zintegrowany z programem Comarch ERP Optima.

Wdrożone systemy erp serwis są elastyczne, ich mienie upraszczają procedury wchodzące w nazwie, pozwolą na oszczędzenie czasu, minimalizują prawdopodobieństwo pomyłek. W obiekcie bliższego poznania się z wykonywaniem danego programu warto pobrać wersję demo widoczną na kartce internetowej.