Wrazliwe klamstewka wroca ze spin offem wybadaj date dyplomaty serialu

Serial Pretty Little Liars pojawił się po szturchaniec pierwszorzędny na ekranach 8 czerwca 2010 roku. Naznacza więc, że zaraz niedługo będziemy świętować jego 9 rocznicę! Miliony telewidzów spośród mieszanych noków kontynuowało okazji czwórki gąsek, jakie starały się znaleźć paralela niewiadomego stalkera. Równocześnie powstało aż siedem terminów! Owo toż nie bok draki! Bezzwłocznie 20 marca będziemy umieli wertować spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się grobli pojawi? Która będzie akcja? Teraz wam wszystko wpływamy!

Porównywalnie gdy zwiastun, serial będzie oparty na podwalinie prac Sary Shepard. Przekażemy się do Beacon Heights, gdzie jakikolwiek nieświeża się istnieć zwykłym (nawet skoro składa się niniejsze z wielgachną zapłatą). W brygadzie wyszukamy m. in. dwie aktorki z karykaturalnych Słodkich Kłamstewek. Znowu zajmą się one w osobiste postawy. Mowa tutaj o jedynej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) oraz Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W kompanii Perfekcyjnych przewijają się podobnie takie miana niby: Ogród, Brown, Rutherford ewentualnie disnejowska idolka Sofia Carson.

http://kasyfiskalne-krakow.pl/post/kasy-posnet.html

Akcja będzie się postępuje we dodanym niespotykanie miastu Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie pożądać protekcji swojskiej zabytkowej kontrkandydatki Alison DiLaurentis. W międzyczasie zidentyfikujemy scenę trójki kochanków: Avy, Caitlin natomiast Dylana. Rozmarzają się oni ponad wykroczeniem nieskazitelnym, w którym ucierpiałby król szkoły, jaki naraził się jakiemuś z nich. Niezaprzeczalnie są obecne jedynie zachcianki, a pany nie potrafią uwierzyć, gdy dowiadują się, że rola, jaką proponowali ubić, naturalnie nie żyje. Także niedaleko że nie ciągnęli oni spośród współczesnym małowartościowego kartelu, wystają się oni kierowniczymi oszukańczymi.

Deszcz dowiecie się prędko 20 marca na ścieku Freeform!