Ubrania firmy lala

Maszyna multivac c100 to pakowarka próżniowa przeznaczona dla maluchów i małych przedsiębiorstw. Pewno stanowić ona wykorzystywana w dalekiego typu sklepach mięsnych, barach, restauracjach, firmach kateringowych, hotelach, szpitalach czy gospodarstwach agroturystycznych.

Typy pakowarek
Pakowarka jest niedroga w użytkowaniu, popularna w utrzymaniu czystości. Wyposażenie jest uszyte ze pewni szlachetnej zapewniającej długą eksploatację. Dzięki niezawodnemu wykonywaniu jest w kształcie dać bardzo powtarzalne wyniki pakowania. Pakowarki próżniowe są wygodne w dwóch rodzajach. Pierwszy spośród nich więc pakowarka komorowa. Proces odsysania powietrza podejmuje się tutaj całkowicie wewnątrz urządzenia. Towar jest montowany całkowicie do pakowarki. Dzięki temu mechanizm jest energiczny i powtarzalny. Cena worków próżniowych do tego modelu pakowarki jest zła. Inny człowiek pakowarki próżniowej to pakowarka listwowa. Tutaj produkt znajduję się na zewnątrz urządzenia. Do zabiegu kierowana jest wyłącznie końcówka specjalnego worka. Dzięki temu prawdopodobne jest zapakowanie produktów o gabarytach zdecydowanie korzystniejszych niż urządzenie. Niestety cena worków próżniowych dla tego rozwiązania jest znacznie wyższa niż dla pakowarek komorowych.

Najważniejsze zalety pakowarki
Maszyna multivac c100 to pakowarka o budowie komorowej. Wprowadzana na zbyt przez firmę MULTIVAC, chodzącej na rynku od 1961 roku.
Najważniejsze zalety urządzenia:

bardzo precyzyjne ustawienia czasu odsysania i pakowania
ustawienia pakowania mogą stać zapamiętane, co tłumaczy się na znaczną powtarzalność
łatwość obsługi poprzez klawiaturę foliowaną również możliwość precyzyjnej kontroli procesu odsysania powietrza przez szklany wziernik
niezawodność – stworzenie ze byliśmy szlachetnej i wielkiej wartości pompy próżniowe
łatwość utrzymania czystości dzięki ergonomicznym kształtom, bez zakamarków gdzie potencjalnie może skupiać się brud i zanieczyszczenia
duża komora umożliwia dawanie dużego spektrum woreczków i owoców do pakowania
niewielka masa – około 50 kilogramów
wydajność pompy na etapie 12 metrów kwadratowych na godzinę.