Sklep miesny kondraccy augustow

Wizytówką sklepu mięsnego, albo same sklepu polecającego się sprzedażą nabiałów, w ostatnim serów jest idealnie skrojony wybór, który przyciąga wzrok mężczyzn w wagach witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty motywują do zakupów, a zarazem dostarczają dowodów jakości. Co spowodować, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do krojenia zarówno wędlin, jak również serów. Są wtedy ręczne krajalnice grawitacyjne, jakie stały wyposażone w najnowocześniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta i urządzona istnieje w kanał drenażowy, a także podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem mogą stanowić myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest daleko ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają zarówno na precyzyjne jak również zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a ponadto serów. Doskonale nadaje się do cięcia takich utworów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Zaś w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu zapewniona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a także możliwość zapisu sposobu ich tworzenia w formie programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków samego produktu do 4 stosów jeden za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została uszyta z najwyższej klas materiałów, a prosto z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia kupią na dostosowanie pracy do konkretnego produktu. I wyposażona stanowi w stół dany do odkładania pokrojonych plasterków.