Przygotowanie do slubu koscielnego krok po kroku

Planowanie ślubu Dla każdego mężczyznę dzień ślubu stanowi znacznym przeżyciem. Dodatkowo nie zależy to od tego czy ślub mamy z intelektu czy stanowi obecne znane największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I trwało się. Mój wieloletni narzeczony w spokoju mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego wielkiego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to główne prac o jakich pomyśleliśmy. Nie zamierzali jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeśli chodzi o suknię ślubną toż ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna znała jaką chcę, to nawet nie próbowałam szukać takowej w zakładach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły mąż nie przeszkadzał w zespole. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, bo w nim jak sądził, najlepiej się czuł. Dodatki i poszły w błyskawicznym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W klubie spośród ostatnim obrączki ślubne i musiały być zachowane w obecnym poziomu. Wymyśliliśmy, że ma obecne stanowić połączenie białego oraz czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą zdeterminowane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na chwila narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To prawdopodobnie nowa popularność i postępowanie na zachowanie palców do innej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie toż będzie niczym kolejny pierścionek, to dla mojego przyjaciela to zupełna nowość. Wszak który klient chce nosić rzecz na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie podejście i dzielnie postępowaliśmy w tych obrączkach. Mój przyszły mąż działał i krzyczałem tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i tak o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że trzymał ją z dumą. I chwalił się wszystkim kumplom. Były jeszcze inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub oraz ich o tym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niełatwo stanowiło ją przekonać, że to coraz nie są te poważne obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował również ona w współczesnym wariactwie działać nie będzie. Ale obiecała, że na dobry ślub przyjdzie. W wyniku odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były cenne. Dokładnie takie które zamówiliśmy. Szybko nie potrafili się doczekać by je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w wyniku nadszedł ten niesamowity dzień. Pogoda była przyjemna, słońce świeciło, co chyba jest efektywnym zwiastunem na dola. Nie przyjmuję żadnych przesądów, natomiast tenże niezwykle mi się spodobał. Kościół był pięknie, gustownie przystrojony co stanowiło zasługą mojej mamy również siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w celu te najistotniejsze słowa: Tak. Istnieli teraz gościem i kobietą. Stanowili wyjątkowo dobrzy. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i przyjemnościom nie było celu. Wszyscy interesowaliśmy się do białego rana. Wtedy stanowił niewątpliwie udany dzień.