Przygotowania do slubu lista

Planowanie ślubu Dla wszystkiego człowieka dzień ślubu istnieje kluczowym doświadczeniem. I nie zależy toż od tego czy ślub bierzemy z intelektu albo istnieje wtedy nasze największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I szło się. Mój wieloletni narzeczony w efekcie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to doskonałe prac o których pomyśleliśmy. Nie zakładaliśmy każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeżeli idzie o suknię kobietę zatem ją po prostu zamówiłam. Od dawna rozumiała którą chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w magazynach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły gość nie przeszkadzał w zespole. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, bowiem w nim jak twierdził, dużo się czuł. Dodatki i poszły w ekspresowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W kontaktu spośród ostatnim obrączki ślubne te musiały być zachowane w tym ruchu. Wymyśliliśmy, iż zawiera wówczas być powiązanie jasnego i czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą zdeterminowane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na chwila narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To może nowa tendencja i polityka na przyzwyczajenie palców do następnej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie obecne będzie kiedy inny pierścionek, to dla mojego narzeczonego to dobra nowość. Wszak który facet chce mieć rzecz na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie podejście i dzielnie pracowali w obecnych obrączkach. Mój przyszły mąż chodził i poznawał tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i oczywiście o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że chodził ją z dumą. I promował się wszystkim kumplom. Istniały więcej dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub dodatkowo ich o owym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niestety stanowiło ją przekonać, że to dalej nie są te dobre obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował natomiast ona w współczesnym wariactwie być nie będzie. Ale obiecała, iż na wielki ślub przyjdzie. W skutku odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były dobre. Dokładnie takie jakie zamówiliśmy. Obecnie nie potrafili się doczekać aby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w końcu nadszedł ten znakomity dzień. Pogoda była otwarta, słońce świeciło, co podobno jest miłym zwiastunem na dola. Nie wierzę żadnych przesądów, natomiast ten znacznie mi się spodobał. Kościół był idealnie, gustownie przystrojony co było zasługą mojej matki i siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w spokoju te najistotniejsze słowa: Tak. Byliśmy szybko gościem i żoną. Stanowili bardzo korzystni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i radościom nie było celu. Wszyscy bawili się do białego rana. Obecne istniał naprawdę udany dzień.