Program ksiegowy navireo

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, robiące w otoczeniu Windows, są bardzo funkcjonalne a ich obsługa intuicyjna. Istnieje zawsze zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli rzucać się tabulatorem. Istnieją również firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w tamte komputery. Dla nich właśnie stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie nowatorskie rozwiązania również dane w tradycyjnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w sum funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i dużej. Pozwoli na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, też w walutach obcych. W ramach aplikacji przydatna jest dodatkowa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można użyć do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

http://erp.polkas.pl/nowa-wersja-comarch-erp-obieg-obsluga-dokumentow/

Kolejnym odcinkiem planu jest element Płace. Pozwala on ofertę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i liczenia zarobków. Bogata w nim dostrzegać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten idzie ponadto na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a dodatkowo generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla wszystkich użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do ważnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że więc być ogromnie oryginalna propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może tworzyć się z 40% rabatem, a najnowsza możliwość aplikacji została skonstruowana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia też chciane nowości w przepisach, które z bogatych powodów mogą po prostu nie trafić do wersji klasycznej.