Ksiegowosc w firmie chomikuj

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który rozwiąże ich od monotonnej i pochłaniającej czas pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo oryginalnych odbiorców, stosuje je zawsze uniwersalność i umiejętność obsługi. Co niezmiernie ważne, są one przystosowane do prawidłowych przepisów i elastyczne na tyle, aby odpowiadały wymaganiom jak najważniejszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest także do walut prowadzących pełną księgowość, jak oraz instytucji liczących się w sytuacji księgi zysków i rozchodów czyli na podstawie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość ma dużą gamę funkcji potrzebnych do prawidłowego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem bardzo otwartym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książki z projektem nie sprawi problemów nawet kilka wprawnym użytkownikom.

Ten program w zestawieniu z własnymi zapewnia wiele większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. zakładać własne raporty i wydruki, na swój sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych stron z zachowaniem tzw. pól własnych, lub też rozliczać rozrachunki w częściach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa istnieje również realizacja indywidualnych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; rejestrowanie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były zapłacone w okresie; ewidencja środków trwałych, a także wartości niematerialnych i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS i możliwość eksportu do Płatnika.