Krajalnice raveco

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, a może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: wysoka forma i łatwa cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zrobiona przez rodzimego producenta, przez co do jej głównej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na mieszkaniu". Jest względnie dostępna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to produkt, przeznaczony do krojenia przede wszystkim pozostałego sposobie wędlin i ciała, jednakże z przeznaczeniem może istnieć stosowany jeszcze do tworzenia plastrów z warzyw czy sera. Wynikają spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, też z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i pełne plastry mięsa, np. na grilla.

http://funsurfing.pl/polkas/Pl/produkt/kasa_fiskalna_novitus_next/

Krajalnica jest niecierpliwa i niezwykle precyzyjna, a użytkowanie jej - w sumy bezpieczne. Każde składniki zostały dobrze zabezpieczone i utworzone z tak trwałych, łatwych w sprzątaniu oraz pielęgnacji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie oczekiwania i wymogi sanitarne. Wszystek składnik tego narzędzia, który zajmuje jakąkolwiek styczność z żywnością, jest wykonany z tematów nierdzewnych.

Nie potrzebujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma dość płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz brał tegoż punktu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując założone w nią materiały do granica i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć narzędzie do ostatniego, by znów służyło "jako inne".