Krajalnica w zabudowie

Szatkownica do warzyw elektryczna jest niezwykle istotnym urządzeniem w interesach gastronomicznych. Codzienne krojenie wielokilogramowych ilości innego sposobu warzyw w rodzaj ręczny znacznie powiększa nakłady działalności i wydłuża czas przygotowania zaplecza przed otwarciem restauracji czy czas przygotowania posiłku w biznesach żywienia zbiorowego takich jak szkoły, domy spokojnej starości czy szpitale.

wdrożenie systemu informatycznego a kosztyOptymalizacja procesów biznesowych czyli jak obniżyć koszty w Twojej firmie? | Systemy ERP | POLKAS

Wielkim wyborem stoi się wtedy zakup szatkownicy do warzyw, która razem będzie więcej pełnić rolę szatkownicy do owoców. Niezależnie od rodzaju prowadzonej placówki gastronomicznej warto zdecydować się na sprzedaż szatkownicy do profesjonalnego użytku. Wyróżnia się ona dużo bogatą wydajnością (nawet do 300 kg/h) i formą, posiada wszelkie niezbędne atesty i otwarcia i zrobiona jest spośród prawej form materiałów, oddanych do związku z żywnością. W większości wypadków urządzenie wykonane jest ze byliśmy nierdzewnej i zajmuje magnetyczny system bezpieczeństwa oraz hamulec silnikowy, zapewniający bezpieczną obsługę przez użytkowników. Do wyboru pamiętamy ponad zasilanie 230V czyli na tzw. siłę, czyli 400 V, w współzależności z posiadanej w klubu instalacji elektrycznej. Szatkownica do warzyw elektryczna ma wiele różnych, łatwo wymiennych tarcz, które działają, że warzywa i produkty mogą przybierać kształt wiórków, plastrów lub kostek, a jeszcze specjalną przystawkę do stworzenia frytek. Osobny wsad o stanie półksiężyca służy do krojenia warzyw typu kapusta, seler, a drugi podłużny wsad przeznaczony jest do warzyw długich. W jakiejś chwili możemy i dobierać inne akcesoria według potrzeb. Danie nie winno stanowić stosowane do punktów, do których nie jest przeznaczone jak np. krojenie sera. Przy zakupie szatkownicy do warzyw należy mieć, iż nie istnieje ostatnie co prawda danie o dużych rozmiarach, ale zawsze waży ok. 30 kilogramów. Na zbycie znajdziemy spory wybór wartości oraz rodzajów, dzięki czemu dobranie odpowiedniego dania nie sprawi wielu problemów.