Krajalnica berkel

Krajalnica maga 612p to wydajne akcesorium do krojenia wszelkiego typu żywności. Przydaje się także do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak i do ostrych jak sery. Dobre środki i proste wykonanie zapewnia długą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny idzie na mieszkanie jej w czystości i spełnienie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i prosta, dzięki czemu nowy pracownik może zostać szybko wdrożony w tamto obowiązki.

https://varico-f.eu/ph/

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to:- wymiary 635 x 500 x 495 mm- klasa bezpieczeństwa to IP33- ciężar urządzenia 39 kg- grubość krojenia od 0 do 28 mm- stół podawczy 300 x 250 mm- moc silnika 250 W- długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica wykonywana istnieje w dwóch grupach.Wersja standardowa urządzona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowy.Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą.Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i średnie do przygotowania w niedalekim okresie. Wystarczy po wyjściu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie elementy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować natomiast nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do tego.Krajalnica sprawdzi się zarówno w mniejszych biznesach jak również małych zakładach, gdzie przerób produktów jest na słabym poziomie.Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto.Do krajalnicy odpowiedzialne są i części zamienne w prostych cenach. Urządzenie układa się z wielu czynników, jakie potrafią stać nazwane w sukcesie zniszczenia lub awarii.Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.