Krajalnica 493 5

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej z lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną kondycję i długie doświadczenie, które z gwarancją nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które może kroić zarówno twarde jak również słabe artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie robi się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej jakości Krajalnica została uczyniona z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie i realizację maszyny. Artykuły z jakich przygotowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie zawierają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze określeni nierdzewnej, co wysoce przydłuża ich siłę. Inne elementy zostały zrobione z anodowanego aluminium.

http://bubu-sklep.pl/opaski-do-wlosow/Opaski do włosów - Bubu sklep

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego zaś jego przywróceniu. Krajalnica istnieje i urządzona w specjalną blokadę, która pozwala na zdjęcie stołu podawczego ale gdy spotyka się on w perspektywy zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w pracy przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.