Komputer wyje podczas pracy

W własnej ofercie znajdują się jedynie ekonomiczne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z poradą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w okresie pracy, ochrona rzeczy oraz ergonomia obsługi są tu na wczesnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki użyciu doskonałej klasy składników, technicznie ulepszają formę i trwały rozwój w kierunku technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W naszym szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz i profesjonalne również znacznie skuteczne maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o wielkości od 3 do 300 kW, z zespołem filtracji o jakimś rozmiarze i każdymi typami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i odkładają spożywa w pozostałych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie elementy są odpowiednie do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są umieszczane na przyczepach lub samochodach ciężarowych natomiast są optymalnym narzędziem do działania pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te brane są przy zasysaniu ogromniejszych sumy suchego materiału z zdrowych przestrzenie. Zostały zrealizowane według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Cieszymy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz budynków we pełnych gałęziach przemysłu. Myślimy i piszemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.