Erp optima infolinia

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest dać uwagę na układ ERP Optima będący działaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to tradycyjne narzędzie dla maluchach i średnich firm ułatwiające zarządzanie kluczowymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr oraz płac, posiada także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

Certyfikat Program ten potrafi się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgodzie z ustawą o rachunkowości. Wynika zatem z faktu że jest on na bieżąco aktualizowany z prawymi przepisami. Oprócz tego zrozumiałe są w nim rozmaitego typu narzędzia do informowania i analiz i dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc comiesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z oprogramowania, można otrzymać nie tylko wstęp do jego oryginalnych i mocnych funkcji, lecz i do asysty technicznej, która gwarantuje rozwiązywanie tych problemów oraz wdrażanie rozwiązań dobranych do określonej dziedziny a instytucje. Dzięki takiemu rozwiązaniu, program Comarch ERP Optima prawdopodobnie nie tylko ułatwić i dopasować funkcjonowanie poszczególnych działów a pełnej firmy, a i przyczynić się w niscy podejście do wzmocnienia jej skutków.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość wzięcia z 30-dniowego dema online czy oraz z 60-dniowego dema offline. Istnieje toż wyjątkowo istotne, ponieważ dzięki temu potężna przyjąć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w konkretnej marce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Ma z niego już ponad 60000 firm z wielu dziedzin, co jest oznaką wysokiej klasy oprogramowania. Jak powstaje z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób posiadających z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego zadowolonych.