Erp optima comarch

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest podać uwagę na program ERP Optima będący dziełem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to świetne narzędzie dla przeciętnych oraz niewielkich firm ułatwiające zarządzanie kluczowymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr i płac, posiada również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

Certyfikat Program tenże chyba się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu współprace z ustawą o rachunkowości. Dotyczy toż z faktu że jest on na bieżąco aktualizowany z podstawowymi przepisami. Oprócz tego publiczne są w nim innego sposobie urządzenia do raportowania i ocen i dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za czerpanie z oprogramowania, można pobrać nie tylko dostęp do jego podstawowych oraz zaawansowanych funkcji, lecz oraz do asysty technicznej, która gwarantuje rozwiązywanie tych problemów oraz wdrażanie rozwiązań dopasowanych do danej dziedzinie oraz firmy. Dzięki takiemu podejściu, program Comarch ERP Optima że nie tylko ułatwić i usprawnić funkcjonowanie poszczególnych rozdziałów a pełnej firmy, a i przydać się w pośredni klucz do wzmocnienia jej zysków.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość skorzystania z 30-dniowego dema online lub i z 60-dniowego dema offline. Jest więc szczególnie istotne, bo dzięki temuż mocna rozpocząć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w danej firmie. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Korzysta spośród niego już ponad 60000 firm z wielu dziedzin, co stanowi informacją wysokiej wartości oprogramowania. Jak wynika z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób czerpiących z oprogramowania firmy Comarch, było z niego spełnionych.