Dotacje na rozwoj firmy lodzkie 2015

Jesteśmy specjalni, że rozwój naszej jednostki chce od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających samodzielnie z polskich usług, a wtedy jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy gotowi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi konsumenta i form dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Wiążemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi użytkownicy istnieli w duzi zadowoleni i pewni co do cen praktycznej i formy oferowanych przez nas urządzeń.

oprogramowanie do zarządzaniaOprogramowanie do zarządzania magazynem i logistyką | Systemy ERP | POLKAS

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to narzędzie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do działalności w powierzchniach zagrożonych wybuchem, dobrany do montażu w jakiejś pracy w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Stworzone z galwanizowanej blachy silnej i urządzone w klapę inspekcyjną, pozwalają na wjazd do silnika i wirnika bez potrzeb wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe realizowane są razem z międzynarodowym standardem ISO 9001. Stworzone do gruncie w strefach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki wykonany ze stopów aluminium lub wirniki zrobione z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez powody na kategorię, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa może stanowić zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale wykonane z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa zrobione ze zwykli galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są używane do wentylacji wszystkiej i produkcyjnej w strefach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do tyłu, zrobionymi ze stali galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały wyposażone w silnik trójfazowy, który jest dostrojony do lektury w okolicach zagrożonych wybuchem