Comarch optima gliwice

Podstawą prawidłowego funkcjonowania marki w XXI wieku są zaawansowane systemy informatyczne. Dają one sprzyjanie takich obszarów jak logistyka, księgowość, marketing, zarządzanie produkcją oraz przechowywanie. Systemy erp różnią się na modułowe i zintegrowane. Najpopularniejszym programem stosującym oprogramowanie erp jest Optima.

 

http://art-bike.pl/erppolkas/kadry-i-place-erp/

Dostępność wielu modułów umożliwia skomponowanie odpowiedniego programu względem prowadzonej kampanie. Moduł:
– Płace i Kadry umożliwia zakup i eksport podstaw danych do Excela. Kupi na tworzenie ewidencji czasu pracy. Kreowanie wykresów (słupkowych, liniowych) umożliwia reprezentację danych, co tłumaczy się na granicę bliskiej i ważnej analizy. Moduł Kadry kupi na szybki podgląd limitu nieobecności, dostępnych dni urlopu. W popularny sposób tworzone są dokumenty typu: umowy pracowników, umowy cywilno prawne,
– Handel i przechowywanie pozwala na bycie dokumentów niezbędnych na jakimkolwiek okresie w ciągach firmowych jak dawanie materiałów, wydawanie materiałów, składowanie wyrobów gotowych, przejmowanie wyrobów gotowych przez użytkownika oraz przesunięcia międzymagazynowe (WZ, PZ, MM). Moduł Handel jest kompatybilny z modułem Fakturowanie,
– Detal wykonany stał z badają o sprzedawcach detalicznych. Umożliwia wystawianie faktur i paragonów sprzedaży. Współpracuje z urządzeniami fizycznymi i centralną bazą danych. Obsługuje wiele sposobów drukarek fiskalnych, w systemie off-line i on-line. Zezwala na obsługę kodów wagowych i ogłaszanie ich przez wagę metkującą. Umożliwia kontrolę stanów magazynowych. Stwarza możliwość nadania swoich praw pracownikom do obsługi znaczeń w relacje od pełnionej roli.

Wszystkie składniki cechuje prostotę obsługi, czytelny interfejs. Dzięki integracji z nowymi modułami otrzymujemy kompleksowe narzędzie ułatwiające zarządzanie firmą.